Про послуги
Що і як перекладаємо?

 

Переклад на 40 мов світу - це не про нас. Ми надаємо перевагу якості, а не кількості. Ми сконцентрувалися на відборі кращих фахівців, які володіють тими європейськими мовами, з якими ми працюємо. Це - зайвий привід для вашої впевненості в якості перекладів від «PEREKLAD.COM». Замовити переклад з англійської мови, замовити переклад на французьку та основні європейські мови найкраще у «PEREKLAD.COM».

Ми перекладаємо з/на такі мови:

 

  • Англійська

Найпоширеніша і найпопулярніша мова. Переклад на англійську мову користується найбільшим попитом. На англійську мову перекладаються документи для отримання туристичних віз до багатьох країн світу, для вступу до ВНЗ Англії, Канади, Австралії, для роботи й імміграції. Крім того, в наш час велика кількість технічної документації (особливо в сфері IT) в нашій країні складається двома мовами - українською і англійською. Через свою популярність, поширеність та уявну простоту, існує думка, що переклад на англійську є простим завданням, з якою може впоратися будь-який лінгвіст. Однак, переклад складних вузькоспеціалізованих текстів на англійську мову не такий вже простий і вимагає підходу досвідченого і компетентного фахівця. Багатозначність англійських слів - одна з основних причин складності процесу перекладу з англійської мови. Наші «англійці» дотримуються стилістики і тематики тексту, обираючи найбільш точне значення тієї чи іншої лексичної одиниці.

 

  • Французька

Друге місце за популярністю серед тих, хто вивчає іноземні мови і серед клієнтів бюро перекладів «PEREKLAD.COM» по праву займає французька мова. Нею говорять в Європі, Південній Америці, Африці, Океанії. Тож не дивно, що так багато клієнтів звертаються до нас, щоб замовити переклад на французьку мову з нотаріальним посвідченням. Дипломовані фахівці «PEREKLAD.COM» надають якісний переклад з французької мови в Києві.

 

  • Німецька

Так само популярна, як і французька, німецька мова також представлена в «PEREKLAD.COM» дипломованими фахівцями. Розвинена німецька індустрія приводить до нас клієнтів з проханням виконати технічний переклад з німецької мови. Замовити переклад на німецьку мову з нотаріальним засвідченням також приходять клієнти, яким потрібні візи в Німеччину, Австрію, Швейцарію.

 

  • Іспанська

Друга за поширеністю мова в світі, іспанська мова є однією з офіційних мов ООН і ЄС. Дипломовані фахівці іспанської мови, які працюють в бюро перекладів «PEREKLAD.COM», забезпечать якісний переклад з іспанської та на іспанську мову.

 

  • Італійська

Переклад на італійську мову з нотаріальним посвідченням в Києві також користується великим попитом. У більшості випадків, до нас звертаються, щоб замовити переклад стандартних документів на італійську мову, а також замовити юридичний переклад з італійської: договори та угоди про співробітництво.

 

  • Польська

Польща - наш найближчий сусід. Багато українців їдуть до Польщі не тільки в якості туристів, але і працювати або вчитися у ВНЗ. Послуги з еміграції українців до Польщі також затребувані. Саме тому, переклад на польську мову в Києві є настільки популярним. Не можна не сказати і про тісну співпрацю України і Польщі. Переклад договору з польської, переклад статутних документів з і на польську мову, переклад особистих документів на польську - це найпопулярніші види перекладів в роботі з цією мовою. Наші перекладачі польської є носіями польської та української мов.

 

  • Шведська

Більшість вузькоспеціалізованих документів для Швеції можуть бути перекладені на англійську мову, тому популярність цієї мови низька. Найбільша частина роботи зі шведською мовою - це переклад особистих документів і реклами.

 

  • Чеський

Замовити переклад на чеську мову в Києві можна в нашому бюро перекладів. Переклад з чеської не популярний, проте попит існує. Здебільшого це переклад договорів і стандартних документів.

 

  • Російська

Розуміння російського тексту не є проблемою для українців. Однак, клієнтів зазвичай цікавить саме переклад з НОТАРІАЛЬНИМ засвідченням з української на російську мову і у зворотному напрямку. Звертайтеся до «PEREKLAD.COM», щоб замовити нотаріальний переклад з російської мови. Також, наш переклад на російську мову - це грамотне оформлення, стилістично вірні формулювання і правильна термінологія.

 

  • Українська 

Окрім високого ступеня компетенції в іноземній мові робота перекладача передбачає виняткову грамотність володіння рідною мовою. Виконуючи переклад з іноземної мови на українську, перекладачі «PEREKLAD.COM» чітко дотримуються всіх правил української орфографії та пунктуації, звертаються по допомогу до довідкових матеріалів для забезпечення бездоганної якості перекладу на рідну мову.