Про послуги
Що і як перекладаємо?

У теперішній час великі компанії і дрібні підприємці прагнуть вийти на міжнародний ринок. Для здійснення даного кроку потрібно врахувати масу чинників, одним з яких є переклад документації на іноземну мову. Компанія або підприємець постають перед складним вибором: кому доручити цю відповідальну роботу. Адже ви і ваші іноземні партнери повинні чітко розуміти один одного, розмовляючи однією мовою. Вузькоспеціалізований переклад є одним з найбільш складних і відповідальних напрямів діяльності будь-якого бюро перекладів. Помилки в технічній документації можуть спричинити невірне налаштування або поломку обладнання; неточності в перекладі договору призведуть до суперечностей між сторонами; страшно замислюватися про наслідки помилок в текстах медичної тематики.

Для виконання спеціалізованого перекладу недостатньо бути лише лінгвістом. Чи можливо вірно перевести специфічну термінологію, абревіатури, сталі вирази, не маючи професійних знань у потрібній галузі або досвіду роботи зі спеціалізованими текстами? Навряд. Звернувшись у «PEREKLAD.COM», ви можете бути впевненими в тому, що спеціально для вашого замовлення ми підберемо перекладача-фахівця, компетентного в необхідної вам галузі перекладу.

Ми надаємо послуги перекладу вузькоспеціалізованих текстів корпоративним клієнтам і фізичним особам. «PERKLAD.COM» спеціалізується на перекладі документації в таких сферах:

  • ЮРИДИЧНА (договори, реєстраційні документи, ліцензійні угоди, статути компаній, протоколи собор учасників ТОВ, тендерна документація, законодавчі акти, наукові статті правової тематики, нотаріальні документи, судові укладення);

  • ШИППІНГОВА ДОКУМЕНТАЦІЯ (договори фрахту, договори тайм-чартеру, договори бербоут-чартеру, бункерні розписки, дисбурсментські рахунки, договори моряків);

  • ФІНАНСИ, БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА (бухгалтерська, податкова і фінансова звітність, банківська документація, рахунки-фактури, акти звірки, акти виконаних робіт, страхова документація, аудиторські висновки, інвестиційні проекти, бізнес-плани).

  • ТЕХНІЧНА (обладнання, техніка, будівництво, електроніка, IT, транспорт, промисловість);

  • МЕДИЧНА (наукові статті медичної тематики, клінічні дослідження, медичні висновки, інструкції лікарських препаратів, сертифікати).